НОВИНИ

Ліки в ОХМАТДИТ


25.04.2018 Ліки в ОХМАТДИТ
Фонд "Крона" закупив і передав медичні препарати пацієнтам відділення трансплантації кісткового мозку на 1 млн. гривень. Ми передали у відділення протигрибковий препарат Кансідаз і Октагам - імуноголобулін людини. 

Протигрибкові ліки потрібні пацієнтам в період хіміотерапії і після трансплантації кісткового мозку. Під час такого лікування організм стає незахищеним і вразливим до грибкових інфекцій. Часто саме інфекції стають причиною ускладнень і навіть смерті дитини, якщо не вдається підібрати якісних протигрибкових і противірусних засобів. 

Імуноглобулін діти мають отримувати щотижнево протягом тривалого періоду. Зараз у відділенні ТКМ знаходиться четверо пацієнтів, які потребують цього препарату.  Двоє після пересадки кісткового мозку від гаплоідентичного рідного донора. 

На сьогодні в “Охматдиті” відсутні 24 найменування життєво важливих препаратів, в тому числі і протигрибкових. У минулому році лікарня отримала лише препарати, закуплені ще у 2016 році. З тих пір поставок не було, тож батьки вимушені шукати кошти, щоб оплачувати дорогі ліки.   
Зокрема один флакон кансідаза коштує 12000 грн., октагаму -19500 грн. А одній дитині потрібно від 6 до 10 флаконів. ← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2019 "КРОНА"