НОВИНИ

Фітнес допомагає лікувати серця дітей


05.04.2018 Фітнес допомагає лікувати серця дітей

14 квітня в Києві відбулось наше перше фітнес-тренування на свіжому повітрі Happy Charity Fitness.

Захід проходив з метою зробити добру справу для здорових сердець малюків. В результаті заходу було зібрано 3000 грн., які підуть на ремонт фібробронхоскопа для Центру дитячої кардіології і кардіохірургії. 

У цьому закладі щорічно проводять понад 3 тисячі операцій на серці дітям, в тому числі - новонародженим навіть з перших днів життя. Майже половина прооперованих малюків мають проблеми з диханням і часто після успішної кардіологічної операції дитина не може дихати самостійно. Причини можуть бути різні - вроджені проблеми, інфекція, накопичення рідини. Через такі проблеми дитину доводиться тримати в реанімації на апараті штучного дихання тривалий час.

Виявити причину і звільнити дихання можливо лише за допомогою спеціального приладу, схожого на крихітний ліхтарик з довгим тоненьким, 2,7 мм в діаметрі, хвостом. Це фібробронхоскоп. Він дозволяє лікарям "зазирнути" в середину крихітних тендітних дихальних шляхів дитини, з'ясувати проблему. З його допомогою також відкачується рідина, яка накопичується в дихальних органах. 

Тренування проводила професійний фітнес-тренер Анна Балицька - переможиця Кубка України і бронзова призерка Світу та Європи з бодібілдингу, фітнесу та атлетизму в категорії Фізик-Модель (бікіні) за версією WBPF.

Організатори – Всеукраїнський благодійний фонд «Крона». Партнер - Українська біржа благодійності.
← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2019 "КРОНА"