Новини

Дорога до серця з WOG


02.06.2017 Дорога до серця з WOG
1 червня стартувала нова хвиля "Дороги до серця" від компанії WOG та Української біржі благодійності.  Ця акція допомагає рятувати дітей з тяжкими хворобами серця.  WOG вже кілька років проводить акцію у мережі своїх АЗК. Купуючи за 3 гривні символічне сердечко або роблячи пожертву онлайн на сайті ubb.org.ua, ви допомагаєте придбати новітнє медичне обладнання для кардіохірургії, інтенсивної терапії і виходжування новонароджених з патологіями серця.

Цього літа фонд "Крона" прийняв естафету від колег БФ "Відкриті серця України" і став партнером акції.

Партнери вирішили встановити рекорд у кількості врятованих дитячих життів. В результаті акції ми купуємо обладнання для обласних кардіоцентрів і відділень, для районних лікарень.  І традиційно - продовжуємо допомагати Національному Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

На зібрані взимку 1 043 825 грн. обладнання отримають: 
  • Дніпровський центр дитячої кардіології та кардіохірургії - шприцеві насоси і пульсоксиметри;
  • пологовий будинок м.Ковеля - дихальний реаніматор і сучасні лампи для фототерапії новонароджених;
  • відділення інтенсивної терапії районної лікарні смт. Ратне. - інкубатор для новонароджених.

Ціль літньої акції, яка триватиме  до 31 серпня 2017 року, – зібрати 1 000 000 грн. на обладнання для відділення кардіології Херсонської обласної дитячої лікарні та в районних лікарень смт. Маневичи і Старовижівка Волинської області. 

Завдяки твоєму внеску можна врятувати життя не одній сотні дітей! Підтримай проект ТУТ або придбай сердечко в мережі автозаправних станцій WOG.← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2018 "КРОНА"