НОВИНИ

Допомога в реанімацію


12.02.2019

Всеукраїнський благодійний Фонд "Крона" разом з представниками компанії «Run Ukraine» та мережі INTERSPORT передали інфузомат і медикаменти у відділення інтенсивної терапії Національної дитячої лікарні "ОХМАТДИТ".  У цьому відділенні рятують щорічно понад 700 дітей з різними патологіями і важкими станами: постраждалих у ДТП, від отруєнь, травм та опіків, з кровотечами і вродженими патологіями. 


                                              06.jpg


Кошти на обладнання були зібрані під час благодійного забігу Іntersport Charity Run, що проходив у Києві 9 вересня 2018 року в день Фізичної культури і спорту. У благодійній дистанції взяли участь понад 300 учасників, в тому числі і команди журналістів «ТРК Україна», «Прямого каналу», «4 каналу», NewsOne, «Обоз TV», газети «Сегодня», журналу Cosmopolitan, інформаційних агентств «Інтерфакс Україна» та «Главком», порталу I&running.

Всього завдяки бігу зібрали 73 тисячі гривень на допомогу дітям у реанімації. Фонд «Крона» придбав інфузійний насос і дороговартісні ліки тієнам 5 упаковок і левоксела 25 флаконів для відділення інтенсивної терапії ОХМАТДИТу. 


   

Інфузомат з високою точністю по краплях із заданим ритмом вводить ліки дитині, щоб підтримувати її життя. Комп’ютер сам вираховує за вагою та віком дитини дози і швидкість введення препаратів у маленький організм, сам контролює і регулює подачу розчину зі шприца. Біля ліжка однієї дитини буває і десять, і більше інфузоматів, тож лікарня завжди потребує таких приладів. 

Благодійний етап під час спортивного свята INTERSPORT FEST UA був організований вперше. Ми раді, що стали благодійним партнером цієї події, що поєднала популяризацію здорового способу життя і участь у благодійності. Ми дякуємо всім, хто біг заради допомоги дітям і своїм прикладом показав, як разом ми можемо робити зміни, - сказала Голова правління ВБФ «Крона» Олена Мацібох.

                                                       124459_edited.jpg
← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2019 "КРОНА"