НОВИНИ

Біг відкриває друге дихання


23.04.2018 Біг відкриває друге дихання

Благодійний біг (сharity running) все більше набуває популярності в нашій країні. 22 квітня на дистанції Київського напівмарафону KyivHalfMarathon вийшли вісім благодійних бігунів на підтримку нашого фонду. Лікарі Центру дитячої кардіології і кардіохірургії, професійний фітнес-тренер Анна Балицька, лекгоатлетка Олена Жувак, телеведуча Наталка Щука, юрист Віра Луценко, IT-фахівець Валентин Дегтяр і співробітники ВБФ «Крона» бігли заради здорових сердець малюків. Вони також допомагали збирати кошти на ремонт фібробронхоскопа для Центру для дитячої кардіології і кардіохірургії. Фонд "Крона" відкрив кожному фандрайзеру сторінку на Українська біржа благодійності, куди люди можуть робити пожертви. 

Олена Жувак, легкоатлетка, мати чотирьох дітей бігла на марафоні вперше. «Коли я дізналась, як багато народжується дітей з патологіями серця, і що я можу щось зробити для їх одужання, я вже не могла спокійно сидіти. Я вирішила зробити те, що в моїх силах, і приєдналась до благодійних бігунів. Я почала тренуватись і збирати кошти на ремонт необхідного обладнання»

«Я вважаю, що бігати з доброчинною метою дуже корисно для здоров’я особистості, – каже Володимир Жовнір, головний лікар ДУ "Науково-практичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України", доктор медичних наук, Заслужений лікар України. - Це не лише зміцнює серце, це робить його ширшим, думки чистішими, душу глибшою. Зараз я біг, щоб допомогти відновити дуже важливе обладнання для порятунку маленьких пацієнтів нашого Центру.

Нам доводиться стикатись із тим, що після успішної операції на серці малюк не може дихати самостійно через певні проблеми, наприклад легеневу гіпертензію, накопичення рідини в трахеях. Лікарям в реанімації необхідно знати причини та провести адекватні процедури, щоб очистити трахеї і допомогти легенями розкритись. Для діагностики й лікування таких проблем існує спеціальне обладнання – фібробронхоскоп. Він являє собою надтонке оптоволокно та оптичні прилади, які дозволяють "зазирнути" всередину крихітних трахеї та легень та передати данні на монітор комп’ютера" 

У Центрі є один фібробронхоскоп, його активно використовували у випадках проблем з дихальними шляхами. З часом оптоволокно зіпсувалось і потребує заміни. Ремонт фібробронхоскопа коштує 468 тисяч гривень. Ми хочемо відновити прилад і таким чином допомогти малюкам дихати і швидше почати своє щасливе життя.  

За час фандрайзинг-марафону ми зібрали 29450 грн. Збір ще триває і допомогти в цій справі може кожна людина. Посилання на проект "Підтримай #друге_дихання малюків" на УББ.
← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2019 "КРОНА"