НОВИНИ

Біжимо, щоб допомоги


31.08.2018 Біжимо, щоб допомоги

9 вересня у День фізичної культури та спорту відбудеться масштабне спортивне свято - Київський INTERSPORT RUN UA 2018. Захід організований нашим добрим багаторічним партнером Run Ukraine за підтримки міжнародної корпорації INTERSPORT.  Фонд "Крона" став благодійним партнером спеціального забігу. 

Благодійна дистанція 2 км INTERSPORT CHARITY RUN - присвячена допомозі дітям в реанімації.   

Усі кошти за участь у цій дистанції підуть на покупку обладнання для інтенсивної терапії дітей з різними важкими захворюваннями - інфузійних насосів для відділення інтенсивної терапії в НДСЛ "ОХМАТДИТ". Лікарі цього відділення рятують щорічно понад 700 дітей з різними патологіями і важкими станами: постраждалих у ДТП, від отруєнь, травм та опіків, з кровотечами і вродженими патологіями. 

Інфузомати з високою точністю по краплях із заданим ритмом вводять ліки дитині, щоб підтримувати її життя. Комп’ютер сам вираховує за вагою та віком дитини дози і швидкість введення препаратів у маленький організм, сам контролює і регулює подачу розчину зі шприца. Біля ліжка однієї дитини буває і десять, і більше інфузоматів. Вони потрібні в реанімації не менше за АШВЛ. Ми запрошуємо бігти заради цих дітей. 

А головне, щоб у цей день створити особливий настрій і отримати заряд позитива вдягайте веселі аксесуари – забавні капелюшки, окуляри, парики, жабо, жакети чи спідниці – все, що створить ваш унікальний образ і сотні незабутніх фото!!! Приходьте з дітьми, друзями. Це біг для всіх! 

Вартість участі в забігу - 200 грн. На покупку обладнання потрібно 200 000 грн. Тож, ми очікуємо тисячу благодійних учасників!!! Долучитись і допомогти може кожен, зареєструвавшись на благодійний забіг 2 км за посиланням https://intersportrun.org.ua/race/intersport-charity-run-2-km/

Бігові змагання INTERSPORT RUN UA в рамках спортивного фестивалю INTERSPORT FEST UA проводиться в Києві вже вчетверте. Але цьогоріч вперше на фестивалі буде благодійна складова, яка стала вже традицією для усіх бігових заходів Run Ukraine.  У спортивному фестивалі візьмуть участь близько 8 тисяч учасників.


← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2019 "КРОНА"