ВОНИ ПОТРЕБУЮТЬ ДОПОМОГИ

У багатьох випадках  ми разом з вами можемо допомогти дітям одужати. Але інколи це понад людських можливостей. Іноді хвороба виявляється сильнішою.

Та ми можемо підтримати в дитині віру в чудо, в добро, подарувати їй здійснення заповітної мрії,  кілька незабутніх щасливих моментів. Головне чудо - це бажання людей допомагати іншим.  

!!! Фотографії дітей та медична інформація розміщені з письмової згоди батьків. Будь-яке копіювання без зазначення посилання на сайт Фонду незаконне.    

Богдан Нестеренко, 16 років, хронічна ниркова недостатність 03.12.2018

Богдан Нестеренко, 16 років, хронічна ниркова недостатність

Я мрію дізнатись, як роблять шоколад, щоб самому зробити цукерку. Хочу, щоб в світі була така цукерка, що лікує дітей.

Богдан із села Старий Іржавець Полтавської області. 6 років він провів у лікарні, бо лише тут мав шанс жити на апараті гемодіалізу. Усі ці роки хлопчик і батьки думали, що розірвати це коло неможливо.  Цю думку їм навіяли Українські лікарі, які вважали, що у хлопця немає шансів на пересадку донорської нирки.

Змалку у Богдана виявили патологію сечовика. Хлопчик тоді переніс кілька операцій, але сталося не як гадалося. Дефект не виправили, а під час останнього втручання хлопчик впав в кому і ледь не загинув. Після цього у почались напади судом, а нирки поступово перестали працювати. 10 річний хлопчик потрапив у відділення токсикології ОХМАТДИТу на «штучну нирку». Пересадка нирки була би реальною можливістю вийти з лікарні й жити вдома з баткьами, навчатись, будувати плани на майбутнє. 

Але робити трансплантацію при патології сечового міхура і сечовика неможливо. Нещодавно ми оплатили Богдану обстеження і консультації спеціалістів Мінської дитячої клінічної лікарні. І вони визнали: "Шанс є!". Але спочатку потрібно зробити операцію на сечовивідній системі. Ми оплатили і таку операцію – 10 000 євро. На початку цього року Богдан повернувся і став чекати на свого донора. 

19 листопада ввечері подзвонили з Мінської клінічної лікарні й повідомили, що для Богдана є донор. Прибути в лікарню потрібно протягом 10 годин. Ми терміново придбали квитки на літак. З аеропорта Богдан з мамою приїхали в лікарню і хлопця взяли в операційну. Операція пройшла успішно - нирка запрацювала. Незабаром Богдан повернеться в Україну. 

Але йому зараз терміново потрібні препарати імуносупресії - міфортік, програф, вальцит. Хоча би на два-три місяці, поки дитину внесуть у реєстр і закуплять для нього ці препарати за державні кошти. 

Тато хлопця працює трактористом в селі, мама - соціальний робітник територіального центру. 

Богдан любить шоколад, але лікарі поставили серйозні обмеження - не їсти солодке. Та секрети створення легендарного романтичного продукту завжди приваблювали хлопця.

************

Наш проект "Здійсни мрію" знайшов чарівників, які виконали бажання Богдана. Працівники "Львівської майстерні шоколаду" і відомий український шоколатьє Андрій Макайчук провели для дитини майстер клас і разом створили чарівну цукерку за ескізом, який намалював Богдан. Цукерка буде продаватись у крамницях Львівської майстерні шоколаду з благодійною метою - допомогти хворим дітям в лікуванні й здійсненні мрій.

Допомогти Богдану ви можете пожертвою через наш сайт  (форму нижче)

MARS3496.jpg MARS3559.jpg MARS3592.jpg

Відео http://ru.tsn.ua/video/video-novini/konfeta-ot-bolezney-i-puteshestvie-1-1-i-fond-krona-osuschestvil-mechtu-15-letnego-bogdana-nesterenko.html

Дорогі донори! Завдяки вашій допомозі і проекту на УББ ми оплатили Богдану операцію з аугментації сечового міхура і формування апендиковізіостоми. Строк реабілітації триватиме кілька місяців, після чого Богдан має поїхати на контрольну перевірку в Мінськ.

Разом з вами ми відкрили дитині перспективу продовжити життя і не бути залежним від гемодіалізу, повернутись додому, до рідних. Після операції хлопець нарешті зміг отримати висновок нефролога про необхідність трансплантації нирки, батьки зібрали необхідні документи і подали заяву в Міністерство охорони здоров’я на оплату лікування бюджетними коштами. Сподіваємось, що в 2018-му році держава виділить хлопцю необхідні кошти.


Зібрано: 2 413 грн

42 000 грн

   

ДОПОМОГТИ
Діти, яким ви допомогли 


← повернутись на попередню сторінку


Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2019 "КРОНА"