Ми разом допомогли

В середньому в рік з вашою підтримкою до 20-и дітей і дорослих отримують від Фонду допомогу на лікування. Ми купуємо ліки, оплачуємо важливі обстеження, частину лікування за кордоном. Окрім того, ми допомагаємо дітям сиротам в навчанні, соціалізації, пацієнтам лікарень в Києві та регіонах, вихованцям дитячих будинків. За весь період роботи фонду ми допомогли більш як 10 тисячам дітей і дорослих. На цій сторінці лише деякі історії дітей, для яких ми збирали кошти на лікування. 


Ваня Конів, 7 років, гострий розсіяний енцефаломієліт

Ваня Конів, 7 років, гострий розсіяний енцефаломієліт

Я мрію водити електровоз, такий як Хюндай. Хочу проїхати в кабіні машиніста справжнього сучасного потяга  через всю Україну.

20 лютого Івану виповнилось 7 років. Він обожнює поїзди, по кілька разів на рік вони з татом відвідують виставку рухомого складу історичних локомотивів та вагонів (музей паровозів). Улюблена гра – іграшкова залізниця, якої у Вані зібралась ціла колекція. Любов до залізничної техніки у хлопчика з’явилась, коли йому не було і одного рочку. Сім’я живе поряд із залізничним переїздом, тож, малюк щодня поспішав до вікна, щоб зустрічати і проводжати поїзди. А особливо його захоплюють електровози «Hyundai». Іванко точно знає розклад, коли потяг їхатиме через переїзд і заздалегідь займає позицію, щоб подивитись на нього.

Три роки тому у Вані раптово паралізувало очні нерви. Відтоді хлопчику провели купу обстежень. Через рік додалась ще одна проблема - був вражений кишковик, потім опорно-руховий апарат. В минулому році в лікарні ОХМАТДИТ поставили діагноз. Зараз дитина проходить медикаментозне лікування, яке може тривати кілька років.

Зібрано: грн

грн


Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2019 "КРОНА"