Ми разом допомогли

В середньому в рік з вашою підтримкою до 20-и дітей і дорослих отримують від Фонду допомогу на лікування. Ми купуємо ліки, оплачуємо важливі обстеження, частину лікування за кордоном. Окрім того, ми допомагаємо дітям сиротам в навчанні, соціалізації, пацієнтам лікарень в Києві та регіонах, вихованцям дитячих будинків. За весь період роботи фонду ми допомогли більш як 10 тисячам дітей і дорослих. На цій сторінці лише деякі історії дітей, для яких ми збирали кошти на лікування. 


Ігор Статкевич, 7 років, синдром Кліппеля-Треноне-Вебера

Ігор Статкевич, 7 років, синдром Кліппеля-Треноне-Вебера

Діагноз: синдром Кліппеля-Треноне-Вебера, артеріовенозна мальформація правої нижньої кінцівки.

Потрібно 13 600 євро на операцію на судинах в клініці Регенсбурга, Німеччина. 

Через хворобу у хлопчика порушились функції судин, м'язів, кісток, серця. Вражена нога неконтрольовано росте, вона на 3,5 см довша і на 6 см товща за здорову ніжку. Все це супроводжується страшними набряками, посинінням ніжки і статевих органів, болями. Часом через шкіру сочиться лімфа. Без спеціального лікування та операції ніжку можуть ампутувати.

Ігор вже переніс кілька операцій на судинах і кістках в спеціалізованій клініці Регенсбурга в Німеччині. Частину судин видалили, частину "перев’язали", у ніжку вставили титанові пластини, щоб припинити її неконтрольований ріст. Лікар попередив про необхідність ще як мінімум двох операцій, але сказав, що у дитини є всі шанси на одужання за умови вчасного їх проведення.

Зараз Ми плануємо зібрати частину необхідної суми – 250 000 грн.

Допомогти можна, зробивши пожертву на НАШОМУ САЙТІ або через сайт УКРАЇНСЬКОЇ БІРЖІ БЛАГОДІЙНОСТІ.


Зібрано: грн

грн


Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2019 "КРОНА"