Ми разом допомогли

В середньому в рік з вашою підтримкою до 20-и дітей і дорослих отримують від Фонду допомогу на лікування. Ми купуємо ліки, оплачуємо важливі обстеження, частину лікування за кордоном. Окрім того, ми допомагаємо дітям сиротам в навчанні, соціалізації, пацієнтам лікарень в Києві та регіонах, вихованцям дитячих будинків. За весь період роботи фонду ми допомогли більш як 10 тисячам дітей і дорослих. На цій сторінці лише деякі історії дітей, для яких ми збирали кошти на лікування. 


Влада, 10 років, Попасна 27.05.2015

Влада, 10 років, Попасна

Снаряди вбили найближчих рідних - бабусю і дідуся, котрі її виховували, зруйнували її дім.

Владин тато помер до її народження, мама народила дівчинку і кинула її, коли тій було 2 місяці. Дівчинку виховували бабуся з дідусем. Їм не було як і куди виїхати, тож вони залишалися в Попасній під час найбільших обстрілів.

1 лютого Владу до себе погостювати запросила її тітка. Через два дні снаряд граду влучив в дім, де були бабуся і дідусь. Вони загинули.

Дівчинку залишила в себе родина тітки, де є ще двоє дітей. Родина продовжує жити в Попасній, вони мріють відновити батьківський дім. Мама дівчинки живе в Росії і зрідка спілкується з донькою Інтернетом.

Владі потрібнен одяг, книжки, допомога в навчанні. Вона мріє про родинне тепло і безпечний будинок. Потрібно матеріально допомогти сім'ї, яка прийнала Владу,  відновити дім.

Янгол допомагає відновити дім, куди Влада зможе повернутись

image (7).jpg  image (18).jpg

Будівництво зараз

dimVl.jpg  dimVlady.jpg

20151026_161445.jpg  161301.jpg


Зібрано: грн

грн


Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2019 "КРОНА"