Про фонд

Фонд "Крона"- Всеукраїнська благодійна організація, заснована у 2006 році за участі Групи компаній "НІКО".  Ми - невелика команда професіоналів і велике коло друзів Фонду, благодійників, волонтерів, які об'єднані спільними цінностями і бажанням міняти життя навколо.

Сьогодні партнерами "Крони" є більше 50-и бізнес-компаній, медіа, фондів та неурядових організацій і тисячі людей, які підтримують програми Фонду.

ВБФ "Крона" є членом Опікунської ради НДСЛ "ОХМАТДИТ", членом Українського форуму благодійників, акредитованим оператором Української Біржі Благодійності "Крона" пройшов перевірку моніторингової організації Charity Tuner на відповідність стандартам Прозорості&Порядності.

Наша місія - об'єднання ресурсів соціально-активних людей і компаній та спрямування їх на вирішення спільних соціальних проблем.

Фонд  дає можливість  кожному ставати відповідальними за те, що відбувається навколо, досягати змін і будувати разом таку країну, в якій ми всі хочемо жити.    

Наші програми спрямовані на поліпшення здоров'я дітей і дорослих, успішну соціальну адаптацію і влаштування в житті вихованців інтернатів та дитячих будинків, збереження довкілля.

    ban.png

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2018 "КРОНА"