Про фонд 

Всеукраїнський благодійний фонд "Крона" заснований у 2006 році за участі Групи компаній "НІКО". Ми працюємо задля здоров’я і добробуту дітей в Україні. Сьогодні Фонд надає допомогу дітям і сім’ям, лікарням, школам, дитячим садочкам, неурядовим організаціям. Партнерами Фонду є більше 50-и бізнес-компаній, медіа, фондів та неурядових організацій і тисячі людей, які жертвують на програми Фонду.

Більше про фонд ТУТ

Новини
Квіти допомогли дитині Завдяки акції Flower Power до 8 березня, яку підтримали компанії Vodafone Україна та Єврошоп, 4-річна дівчинка отримала допомогу на кохлеарну імплантацію. 
Комп'ютерна мрія Розробник мобільних ігор компанія Varg Technologics здійснила мрію 12-річного хлопчика, який бореться з остеосаркомою, і створила захоплюючу гру за його ідеєю.
Нове обладнання для імуногістохімічної діагностики Фонд "Крона" і ведучі телеканалу "1+1" передали в НДСЛ "ОХМАТДИТ" обладнання, яке придбали в результаті акції до Дня святого Миколая.  Автоматичний ротаційний мікротом буде використовуватись  для підготовки зрізів тканин при гістологічній діагностиці. 
Актуальні проекти
Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2017 "КРОНА"