News

Результати щедрого вівторка


07.12.2018 Результати щедрого вівторка

У результаті акцій до Щедрого вівторка наші партнери допомогли зібрати 77350 грн. на оплату фібробронхоскопа для Центру дитячої кардіології і кардіохірургії.

Разом з нами акцію #ЩедрийВівторок_сердечний оголосили всі автосалони Автомобільна дилерська мережа НІКО Автомобільний Мегаполіс НІКО Nissan НІКО АвтоАльянс Audi Центр Львів на Липинського, FIAT Ніко-Захід, НІКО Захід Моторс - офіційний дилер Mazda, Субару Центр Львів / Ніко Захід Плеяда НИКО ДНЕПР, НІКО-Чернівці. З кожного проданого автомобіля за період 20-27 листопада та замовлення на сервіс у Львові, Києві. Дніпрі, Чернівцях, Запоріжжі компанії передали частину прибутку на допомогу дітям з вадами серця. 

Всього компанії передали Фонду "Крона" 69 950 грн. 

А от туристичне агентство White Stork Travel розіграло сертифікат на 5000 грн. серед благодійників, які жертвували на наш проект на сайті Українська біржа благодійності.  УББ також оголосила приз для проекту, який збере найбільшу суму за один день - 27 листопада.  Завдяки цьому на проект "Підтримай друге дихання малюків" надійшло 7350 грн. 


"Спеціальний день щедрості - проста ідея. Але вона має силу підняти мільйони людей, щоб робити великі добрі справи. У нас дуже багато роботи, де потрібні ресурси, креативні ідеї. І це хороший привід показати людям, що прості кроки й вміння віддавати можуть змінити життя кожного і цілої країни. Особливо радує, що активно включився бізнес і в тому числі - група компаній НІКО. Це був чудовий досвід поєднання благодійності із маркетинговими стратегіями бізнесу." - сказала Олена Мацібох, голова правління Всеукраїнського благодійного фонду "Крона".

Фібробронхоскоп - унікальне обладнання, яке застосовують в реанімації для діагностики і лікування проблем з диханням у новонароджених малюків з вадами серця. У Центрі дитячої кардіохірургії є єдиний такий апарат Olimpus BF-XP60, але він вийшов з ладу. Тож діти з врятованими серцями вимушені залишатись тривалий час у реанімації на штучному диханні. Ремонт фібробронхоскопа коштує 468 тисяч гривень. Ми збираємо кошти на його ремонт вже близько року. Завдяки різним акціям вже залучили 160 тисяч гривень. Тож акції до щедрого вівторка ще наблизили той день, коли відновлений прилад допомагатиме відкрити дихання малюкам. 
← Back to the list

Phone:
+38 (044) 390 33 33
Adress:
Naberezhno-Khreshchatytska Str., berth 4,
"DNIPRO PLAZA" Business Centre, 2th
Kyiv, Ukraine, 04070
We in social networks:
© 2015-2019 "KRONA"